معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه الزهرا س

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

جشن بزرگ دانش آموختگی دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.

نامه الکترونیک چاپ PDF

جشن بزرگ دانش آموختگی دانشگاه الزهرا(س) به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه  امروز  یکشنبه 11 تیر 1396 از ساعت 10 الی 13 در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد. این جشن با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای رحمانی آغاز و سرود جمهوری اسلامی ایران به همراه چند قطعه موسیقی دیگر توسط گروه کر دانشجویان دانشگاه به صورت زنده اجرا گردید و مجری توانمند خانم صداقتی که از گویندگان موفق رادیو جوان است، اجرای برنامه را به عهده داشتند.

alt

خانم دکتر ملانظری سرپرست دانشگاه الزهرا(س) اولین سخنران این برنامه بودند که ضمن خیرمقدم به دانش آموختگان و خانواده های محترم آنان و دیگر مدعوین، اذعان داشتند که ...

 خداوند به دانشجویان توفیق علم آموزی را اعطا نموده است و اینک به لطف خداوند متعال و با تلاش و کوشش خود دوره دانش آموزی را طی نموده اند،باید خود را برای مرحله بعدی زندگی آماده کنند. ایشان خاطرنشان کردند که این عزیزان فارغ التحصیل دانشگاهی هستند که، 53 سال از عمر آن گذشته و این دانشگاه نخبگان مطرحی را به جامعه علمی کشور تقدیم کرده است، افرادی که پستهای حساس مدیریتی را اکتساب نموده اند. دکتر ملانظری گفتند آمار قبولی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه الزهرا(س) حدود 40 درصد است  که در میان دانشگاه های هم رده خود درصد بسیار خوبی را داراست.

سخنران بعدی این برنامه آقای حجه الاسلام دکترخان بیگی نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاه الزهرا(س) بود که ضمن تبریک به دانش آموختگان خاطرنشان کرد که همیشه رسیدن به یک هدف، سرآغازی برای شروع مرحله جدیدتری برای زندگی است و این جشن دانش آموختگی امروز، سرآغاز تحولی جدید برای عزیزان دانش آموخته خواهد بود. اجرای مسابقه از قسمتهای جذاب جشن بود که با اهدای سه هدیه به سه دانش آموخته برگزار شد.

آقای دکترشهرام اسلامی سخنران ویژه جشن در زمینه دست یابی به خوشبختی نکاتی را متذکر شده و گفت باید افراد راه خوشبختی را بیابند و برای دست یابی به چنین مهمی، در ابتدا باید تحلیل کنند که از زندگی چه می خواهند. 

در ادامه برنامه مراسم برش کیک دانش آموختگی برای اولین بار در تاریخ دانشگاه، توسط دانشجوی رتبه اول رشته بیوتکنولوژی و فرزند جانباز و حافظ کل قرآن کریم خانم ضحی کمالی انجام شد. خواننده محبوب و مردمی ، آقای مجید اخشابی با اجرای قطعاتی زیبا همچون: آیه های صبح، سالی که میخواهم، ایوان بهار، محله بنده نواز و لبخند،  شادی دوچندانی را به این محفل بخشیدند. 

آقای دکتر مقتدری  رئیس مرکز رشد دانشگاه نیز در سخنانی کوتاه ، دانش آموختگان را تا حدودی با وظایف و عملکرد مرکز رشد و امکاناتی که می تواند به فارغ التحصیلان ارائه نماید، آشنا نمود. در ادامه گروه دف دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) به سرپرستی خانم ملک زاده لحظات بسیار فرح بخشی را در خاطره حضار به جاگذاشتند.

سپس مراسم تقدیر از دانشجویان رتبه اول و مقام آوران المپیادهای علمی دانشگاه با حضور خانم دکتر ملاوردی( معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده) و مسئولین دانشگاه برگزار گردید و خانم دکتر ملاوردی در سخنانی برای تک تک دانش آموختگان آرزوی موفقیت روزافزون کرده و ابراز اطمینان نمود که با برنامه ریزی های دولت از ظرفیت علمی دانشجویان دختر حداکثر استفاده خواهد شد.

ادای سوگند دانش آموختگی که با قرائت سوگند نامه توسط ریاست محترم دانشگاه و تکرار دانش آموختگان انجام شد از برنامه های خاص این جشن بود و در انتها دانش آموختگان با پرتاب کلاه فارغ التحصیلی پایان یک دوره تحصیل را با شور و هیجان بسیار جشن گرفتند. 

ضیافت ناهار همراه با سرو کیک دانش آموختگی و  آتلیه عکاسی از جمله برنامه های جانبی این جشن بود.

alt   alt   alt   alt   altalt   alt   alt   alt   alt    alt   alt   alt   alt    alt   alt   alt   altalt

29. دی 1396   /    2. جمادي‌الاول 1439   /    19. ژانویه 2018

آخرين بروزرساني در زمان دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 15:23 انجام شده

farhangi@alzahra.ac.ir | تهران، میدان ونک، خیابان ونک، دانشگاه الزهراس معاونت فرهنگی اجتماعی | کدپستی: 1993893973 |  تلفکس: 88213547 -021

 


بهترین حالت نمایش سایت در مرورگرهای Firefox و Google Chrome می باشد. سئو و طراحی وب سایت استودیو امسپاد