معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه الزهرا س

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

جشن دانشجویان جدیدالورود رشته ریاضی در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد

نامه الکترونیک چاپ PDF

انجمن علمی ریاضی معاونت فرهنگی  ـ اجتماعی دانشگاه الزهرا (س)  جشن ویژه دانشجویان جدیدالورود این رشته را در روز 4 اسفند ماه از ساعت 12 الی 15 در  آمفی تئاتر شماره یک این دانشگاه   برگزار  کرد. در این جشن دانشجویان ترم یک با اساتید راهنما ی  خودشان و همچنین با فعالیت های  انجمن علمی ریاضی آشنا شدند و بسته های فرهنگی خود را دریافت نمودند . شایان ذکر است که دانشجویان جدیدالورود می توانند سئوالات خود را از طریق پست الکترونیکی زیر مطرح کنندو پاسخ دریافت کنند.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 07 آذر 1390 ساعت 00:55

جشن فارغ التحصیلی دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد

نامه الکترونیک چاپ PDF

جشن فارغ التحصیلی دانشگاه الزهرا (س) به همت معاونت فرهنگی ـ اجتماعی در روز 14 تیر ماه همزمان با ولادت با سعادت امام حسین (ع)  در سالن ایران این دانشگاه برگزار شد. در ابتدای صبح دانشجویان برای گرفتن لباس فارغ التحصیلی، شعر فارغ التحصیلی، سوگندنامه و لوح تقدیر در باغ نو حضور یافتند و والدین این عزیزان در ساعت 9 صبح در جشن شرکت نمودند. با  قرائت آیاتی چند توسط قاری بین المللی ، جناب آقای شهرام یادگاری ، جشن به طور رسمی آغاز شد و درادامه جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای خانبیگی، نماینده محترم مقام معظم رهبری ،  برای شرکت کنندگان سخنرانی نمودند. سپس گروه تواشیح الزهرا با اجرای قطعاتی به این برنامه حال و هوای معنوی بخشیدند. ریاست محترم دانشگاه ، سرکار خانم دکتر محبوبه مباشری با بیانات پر بار خود دانشجویان را نسبت به شروع مرحله جدید زندگیشان آگاه کردند. مراسم ایراد سوگندنامه و قرائت شعر فارغ التحصیلی نیز به نوبت اجرا شد. پخش  کلیپ  جشن سال قبل  از دیگر قسمت های این جشن بود. دکتر جمشیدی، مشاور محترم معاون فرهنگی ـ اجتماعی وزارت علوم از میهمانان ویژه این جشن بودندکه در کنار  سخنرانی برای دانشجویان  در اهداء جوایز دانشجویان ممتاز نیز همراهی نمودند.دانشجویان ممتاز با گرفتن لوح تقدیر و هدیه با خاطره ای خوب در این روز  دانشگاه را ترک کردند. کانون موسیقی قطعاتی را برای میهمانان  نواخت و یکی از دانشجویان فارغ التحصیل شعری را که در مدح حضرت امام حسین (ع) سروده بود را برای تمام شرکت کنندگان خواند. .در قسمت پایانی برنامه،   دانشجویان با مراجعه به آتلیه خاطرات آن روز را به یادماندنی کردند.
 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 07 آذر 1390 ساعت 00:55

جشن ره پویان مهر ویژه دانشجویان جدید دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد

نامه الکترونیک چاپ PDF

جشن ره پویان مهر ویژه دانشجویان کارشناسی مهر سال 90 با میزبانی معاونت فرهنگی ـ اجتماعی دانشگاه و  با تفکیک دانشکده ها، در روز های 5 و 6 مهر ماه در سالن مشرق این دانشگاه به شرح ذیل  برگزار شد:

-  اهداء بسته های  فرهنگی  به دانشجویان (شامل کتاب‎چه های حجاب و عفاف، کتاب‎چه راهنمای دانشجو، سی‎دی تور مجازی دانشگاه، بولتن خبری دختران آفتاب  و شاخه های  گل)
-  خیر مقدم ریاست محترم دانشگاه به دانشجویان
-  سخنرانی نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاون آموزشی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی، معاون دانشجویی و رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه
-  معرفی روسای دانشکده‎ها به دانشجویان  توسط مجری برنامه
-  نمایش  تور مجازی دانشگاه الزهراس  توسط مدیر روابط عمومی
-  اجرای گروه مارش نظامی  بسیج مستضعفان ( به دلیل مصادف بودن زمان این جشن با هفته دفاع مقدس )  
-  عرضه  لوح‎های فشرده در معرفی فراماسونری و شیطان پرستی به دانشجویان
-  ارائه بلیط‎های فیلم کودک و فرشته با موضوع جنگ تحمیلی ( به دلیل مصادف بودن زمان این جشن با هفته دفاع مقدس )  
-  اجرای گروه کر و موسیقی سنتی

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 07 آذر 1390 ساعت 00:55

معاونت فرهنگی ـ اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) مراسم دهه کرامت را برگزار کرد

نامه الکترونیک چاپ PDF

بخش مراسم و کانون های معاونت فرهنگی ـ اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) اقدام به برگزاری برنامه های ذیل در دهه کرامت نموده است :

• بزرگداشت ولادت حضرت معصومه در روز 10 مهر در سالن مشرق از ساعت 15 الی 17 با اجرای مولودی
• اعزام دانشجویان خوابگاهی به قم و جمکران در روز 14 مهر ساعت 12
• برگزاری مسابقه کتاب خوانی " ژرفای امامت" با جوایز ارزنده
• برگزاری جشن میزها : در این جشن حدود 12 میزبرای بحث و تبادل نظر درباره اندیشه‎های امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) در محوطه چمن دانشگاه تعبیه شد. گروه‎هایی از دانشجویان توانمند در پاسخ‎گویی و تبیین مسائل یاد شده، مسئولیت این مباحث را به عهده داشتند. در پایان ضمن پذیرایی از مخاطبین، یادبودی از محتوای کل برنامه تهیه شده و به آنان اهداء گردید.

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 07 آذر 1390 ساعت 00:55

صفحه 343 از 345

02. اسفند 1396   /    4. جمادي‌الثاني 1439   /    20. فوریه 2018

آخرين بروزرساني در زمان دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 14:21 انجام شده

farhangi@alzahra.ac.ir | تهران، میدان ونک، خیابان ونک، دانشگاه الزهراس معاونت فرهنگی اجتماعی | کدپستی: 1993893973 |  تلفکس: 88213547 -021

 


بهترین حالت نمایش سایت در مرورگرهای Firefox و Google Chrome می باشد. سئو و طراحی وب سایت استودیو امسپاد