۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر
سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
ارسال شده در تاریخ 1399/03/11
ساعت 01:11
به نقل از خانم زهرا صدری کارشناس فعالیتهای دینی و قرآنی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س):
طبق اعلام اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که به علت تعطیلی دانشگاه ها به تعویق افتاده بود، با تجمیع مراحل دانشگاهی و سراسری به شرح ذیل برگزار خواهد شد.
در بخش آوایی رشته های تلاوت ترتیل، تحقیق و دعا و مناجات خوانی، علاقه مندان به شرکت در جشنواره با ارسال رشته انتخابی به شماره 3000856907 قرعه تلاوت و دعاخوانی خود را دریافت، سپس با تلفن همراه یا دوربین از تلاوت و دعاخوانی خود فیلم تهیه نموده و آنرا تا تاریخ جمعه 30خرداد 1399 به رایانامه farhangi@alzahra.ac.ir ارسال نمایند، سپس پیامک و ایمیل دریافت اثر توسط دبیرخانه جشنواره برای ایشان فرستاده خواهد شد.

بخش معارفی:
در بخش معارفی 9 رشته وجود دارد. که علاقه مندان به شرکت در این بخش با مراجعه به آیین نامه از منبع و صفحات مربوط به آزمون در هر رشته مطلع شده و از روز شنبه 10 خردادماه 1399 لغایت سه شنبه 20 خردادماه 1399 در سایت زیر ثبت نام نموده و نام کاربری دریافت نمایند. سپس در بازه زمانی 8 الی 14 روز سه شنبه 27 خردادماه 1399 از طریق پیوند و نام کاربری دریافتی در آزمون مجازی شرکت کنند.
http://quranst.pnu.ac.ir/
لازم به ذکر است در صورتی که پذیرفته شدگان این مرحله در هر رشته آزمونی بیش از ظرفیت مجاز برای حضور در مرحله سراسری جشنواره باشند، نامبردگان به عنوان راه یافته نهایی به مرحله سراسری محسوب نشده و ارزیابی مجدد انجام خواهد شد که نحوه آن متعاقبا اعلام می گردد.

پیوند دسترسی به منابع بخش معارفی

بخش آوایی:
در بخش آوایی رشته های حفظ 5، 10، 20 وکل قرآن کریم نیز به صورت کتبی و مجازی برگزار می گردد. حافظان علاقه مند به شرکت در این بخش باید از روز شنبه 10 خردادماه 1399 لغایت سه شنبه 20 خردادماه 1399 جهت ثبت نام و دریافت نام کاربری به سایت مراجعه نمایند. سپس در بازه زمانی 8 الی 14 روز سه شنبه 27 خردادماه 1399 از طریق پیوند و نام کاربری دریافتی در آزمون مجازی شرکت نمایند. لازم به ذکر است در صورتیکه پذیرفته شدگان این مرحله در هر رشته آزمونی بیش از ظرفیت مجاز برای حضور در مرحله سراسری جشنواره باشند، نامبردگان به عنوان راه یافته نهایی به مرحله سراسری محسوب نشده، و ارزیابی مجدد انجام خواهد شد که نحوه آن متعاقبا اعلام می گردد.
http://quranst.pnu.ac.ir/
شایان ذکر است در بخش معارفی و رشته های حفظ بخش آوایی، باید در هنگام ثبت نام در سایت در قسمت انتخاب نام استان و شهر، استان و شهر محل تحصیل و در قسمت انتخاب مرکز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب گردد. آزمون به صورت کتبی و مجازی برگزار شده و نمره منفی دارد.

در بخش پژوهشی شامل 3 رشته مقاله نویسی، تلخیص کتاب، بررسی و نقد کتاب، در بخش ادبی شامل 4 رشته شعر، داستان نویسی، نمایش نامه نویسی، فیلمنامه نویسی، در بخش هنری شامل 7 رشته ، خوشنویسی، معرق و منبت، عکس، طراحی پوستر، فیلم کوتاه، نقاشی، تذهیب و در بخش فناوری شامل 2 رشته تولید نرم افزار و اپلیکیشن و کانال شبکه های مجازی
موضوعات و ضوابط ارائه آثار در آیین نامه اصلی و تکمیلی قابل مشاهده است. علاقه مندان به شرکت در این هر یک از این بخش ها باید تصویر یا فایل آثار خود را که مطابق دو آیین نامه اصلی و تکمیلی تهیه نموده اند، تا تاریخ یک شنبه 15 تیر 1399 به رایانامه farhangi@alzahra.ac.ir ارسال نمایند. بعد از دریافت آثار توسط دبیرخانه جشنواره برای ایشان پیامک و ایمیل تایید دریافت اثر فرستاده خواهد شد.


در بخش هنری ارسال اصل آثار بعد از داوری و اعلام نتایج از طرف دبیرخانه دانشگاهی جشنواره، توسط شرکت کنندگان الزامی بوده و در صورت عدم ارسال اصل اثر شرکت کننده از رقابت حذف خواهد شد.
شایان ذکر است فقط دانشجویان می توانند در این جشنواره شرکت نمایند و این اطلاعیه مخصوص دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) است و دانشجویان سایر دانشگاه ها جهت اطلاع از نحوه برگزاری این جشنواره در دانشگاه خود، با معاونت فرهنگی و اجتماعی واحد فعالیتهای دینی و قرآنی همان دانشگاه تماس حاصل نمایند.

شماره تلفن 02185692895 بخش فعالیت های قرآنی دانشگاه الزهرا (س) در ساعات اداری آماده پاسخگویی به کلیه سوالات دانشجویان در مورد این جشنواره است.

نکته: در جشنواره سی و پنجم قرآن و عترت مرحله دانشگاهی و سراسری تجمیع شده است و دانشجویان شرکت کننده در این مرحله به طور مستقیم با دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور به رقابت خواهند پرداخت.
در رشته های تلاوت ترتیل و تحقیق و دعا و مناجات خوانی در بخشهای آوایی، و کلیه رشته های بخش های هنری، پژوهشی، ادبی و فناوری، آثار در مرحله دانشگاهی داوری خواهد شد و از این آثار، در هر رشته 5 اثر به مرحله سراسری ارسال خواهد گردید.
آیین نامه اصلی سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور

آیین نامه تکمیلی سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور


جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و جزییات بقیه بخش ها به یکی از کانال های زیر مراجعه نمایید.

در واتساپ
https://chat.whatsapp.com/Fs0KFGDCwkV72KIeJWiYX7

در ایتا
https://eitaa.com/thePromisedSaviour99

در سروش
http://sapp.ir/thepromisedsaviour 
ارسال کننده:صمدیان
تعداد بازدید:1328
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
  تهران، میدان ونک، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، معاونت فرهنگی و اجتماعی
  کدپستی :
  1993893973
  تلفن : 982188213547+    982185692496+ فاکس : 982188213547 +
   farhangi[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.