۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن

وبینار تندخوانی در فضای مجازی برگزار شد.

ارسال شده در تاریخ 1399/03/27
ساعت 07:17
وبینار تندخوانی در فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش خانم سیده دیبا اعظم واقفی دبیر انجمن کارآفرینی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س)
انجمن کارآفرینی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه وبینار تندخوانی در روز پنجشنبه 22خرداد 1399 از ساعت 12 الی14 به مدت دو ساعت در اسکای روم برگزار شد.

در ابتدای صحبت خانم قاسمی بعد از گفت و گو با شرکت کنندگان که از شهر های مختلف در کل کشور حضور داشتند، نحوه آموزش و تدریس در ایران را مورد نقد و بررسی قرار داد. همچنین به این نکته اشاره کرد که در دانشگاه و مدرسه هیچ وقت نحوه درس خواندن یا مطالعه آموزش داده نمی شود.

سپس راجع به سرانه ی مطالعه و کتاب خوانی در کشورمان صبحت شد و درباره ی اهمیت این موضوع و دلیل اینکه چرا کتاب خواندن مهم و مفید است بحث شد. در طی این صحبت ها فضای بحث بسیار تعاملی و با همکاری و همراهی تمامی شرکت کنندگان توام بود.

در ادامه طبق قولی که داده شده بود سه نکته از نکات کاربردی تندخوانی ارائه شد؛ علاوه بر آن به علت مشارکت بالای شرکت کنندگان، مدرس 2 نکته ی دیگر هم به نکات قبلی اضافه کرد.
این 5 نکته همراه با تمرین های کاربردی در کلاس ارائه شد و در حین تمرین رفع اشکال هم انجام شد. خانم قاسمی با صبر و حوصله تمامی شرکت کنندگان را راهنمایی و کمک کردند.
در نهایت طبق نظر سنجی انجام شده از شرکت کنندگان این وبینار که از کنکور تا دکترا بودند، درصد بالایی ابراز رضایت نمودند و درخواست های بسیاری هم برای برگزاری دوره ی جامع تندخوانی به انجمن کارآفرینی داده شد.

این وبینار با حضور 29 نفر با استقبال خوبی مواجه شد و از داخل و خارج از دانشگاه درخواست های بسیاری برای شرکت در این وبینار داده شد؛ حتی تا لحظه برگزاری نیز برای ثبت نام درخواست میشد و افراد شرکت کننده ی بیشتری اضافه می‌شدند.   

ارسال کننده:صمدیان
تعداد بازدید:326
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
  تهران، میدان ونک، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، معاونت فرهنگی و اجتماعی
  کدپستی :
  1993893973
  تلفن : 982188213547+    982185692496+ فاکس : 982188213547 +
   farhangi[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.