۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن

دوره مجازی آموزش فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته

ارسال شده در تاریخ 1399/05/09
ساعت 19:14
دوره مجازی آموزش فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته

به نقل از خانم فاطمه رحیم زاده دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه:
انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) " دوره آموزشی فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته" را با تدریس آقای ابراهیم باقری مکی در روزهای دوشنبه و پنج شنبه از 11 مردادماه الی 20 شهریور ماه 1399 از ساعت 9 الی 14در فضای اسکای روم برگزار می نماید.

ورود به دنیای جدید همواره چالش های خاص خود را داراست. یکی از مهمترین این چالش ها یافتن دریچه های ورود است. نرم افزار فتوشاپ یکی از اصلی ترین دریچه های ورود به دنیای هنر دیجیتال است. دنیایی که گستره وسیعی از کسب و کارهای جهان امروز را در خود جای داده است .آموختن حرفه ای فتوشاپ قدمی محکم برای ورود به این دنیا است قدمی که ادامه راه را هموار می سازد.
نرم افزار فتوشاپ شروعی راحت و مطمئن برای ورود به دنیای دیزاین و هنر دیجیتال است. تنوع امکانات سادگی رابط کاربری user interface و گستردگی کاربرد ، زمینه مناسبی را برای آشنایی و دنبال کردن گرایش هایی همچون گرافیک ، موشن گرافیک ، تصویر سازی ، ویرایش عکس ، گرافیک سه بعدی و.... را ایجاد میکند. این مقوله نرم افزار فتوشاپ را به نیاز اصلی و پایه اولیه نرم افزار های دیگر تبدیل کرده است. همچنین فتوشاپ از معدود نرم افزار های دیزاین است که با تسلط کافی در آن و بدون نیاز به نرم افزارهای دیگر امکان درآمد زایی را برای شما فراهم میکند.

حضور در این رویداد علمی، هنری را به عموم جامعه دانشگاهی الزهرا(س) پیشنهاد می کنیم.


ارسال کننده:صمدیان
تعداد بازدید:478
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
  تهران، میدان ونک، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، معاونت فرهنگی و اجتماعی
  کدپستی :
  1993893973
  تلفن : 982188213547+    982185692496+ فاکس : 982188213547 +
   farhangi[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.