۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ اسفند

سومین نشست ستاد برگزاری یادمان روز جهانی قربانیان سوانح ترافیکی و نقش زنان در پیشگیری از سوانح ترافیکی

ارسال شده در تاریخ 1399/08/14
ساعت 10:28
سومین نشست ستاد برگزاری یادمان روز جهانی قربانیان سوانح ترافیکی و نقش زنان در پیشگیری از سوانح ترافیکی

به گزارش مریم صمدیان کارشناس رسانه و عضو ستاد برگزاری مراسم یادمان قربانیان سوانح رانندگی در دانشگاه الزهرا(س):
سومین نشست ستاد برگزاری " مراسم 25آبان ماه یادمان روز جهانی قربانیان سوانح ترافیکی و نقش زنان در پیشگیری از سوانح ترافیکی" با حضور ریاست دانشگاه الزهرا(س) خانم دکتر ملانظری، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) و اعضای انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا(س) و همچنین اعضای کمیسیون حمل و نقل وزارت راه، مسکن و شهرسازی و سمن های جمعیت طرفداران ایمنی راهها و تشکل زنان علیه سوانح ترافیکی (وارتا) به منظور همکاری چند جانبه در روز دوشنبه 12 آبان ماه 1399 در سالن اندیشه واقع در طبقه هشتم ساختمان خوارزمی دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
در این جلسه در ابتدا خانم دکتر گلیجانی مقدم معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به معرفی فعالیت ویژه این ستاد و روز جهانی یادمان این موضوع پرداخت.
سپس خانم دکتر صادق نژاد رئیس انجمن وارتا از اعضای ستاد خواستند تا خود را معرفی نمایند. آقای مهندس ذاکری معاون مرکز تدوین مقررات ایمنی وزارت راه و شهرسازی، آقایان مهندس رزاق منش مدیر عامل جمعیت طرفداران ایمنی راهها، مهندس بخارایی رئیس جمعیت طرفداران ایمنی راهها، مهندس صفاری از اعضای این جمعیت و خانم دکتر شیوا صادقی پور نیز معاونت امور حمل و نقل شهرداری تهران را معرفی نمود.
مهندس بخارایی از میزبانی ریاست دانشگاه الزهرا(س) و همکاران وی برای برگزاری این مراسم تشکر نمود و زنان را نقش محوری در فرهنگسازی عدم وقوع این نوع سوانح دانست و اشاره کرد که زنان در این اتفاقات، در صف اول داغدیدگان قرار دارند. سپس به مناسبتهای تقویمی با این موضوع پرداخت و آنان را برشمرد و خواستار ایجاد گروهی دائمی جهت فرهنگسازی فرهنگ صحیح رانندگی شد.
دکتر ملانظری پس از عرض تبریک اعیاد ولادت حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) و خیر مقدم به تمامی اعضای ستاد، ازتوجه، زحمات و تلاشهای ستاد برای برگزاری این چنین حرکتی خیرخواهانه و فرهنگی تشکر و قدردانی نمود. همچنین دانشگاه الزهرا(س) را نقطه آغاز بسیار خوبی برای انتشار و فرهنگسازی چنین برنامه هایی دانست و ابراز امیدواری نمود این برنامه با حضور اعضا و ظرفیت بسیار موثر این ستاد، به نحوه احسن و شایسته برگزار گردد.
در این جلسه به بحث و بررسی ریز برنامه مراسم و همچنین چگونگی برگزاری آن پرداخته شد. پوستر مراسم مورد بررسی و نقد و نظر قرار گرفت و درباره شیوه و چگونگی ارائه پویش ویژه این یادمان بررسی و گفتگو شد.

   

ارسال کننده:صمدیان
تعداد بازدید:161
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
  تهران، میدان ونک، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، معاونت فرهنگی و اجتماعی
  کدپستی :
  1993893973
  تلفن : 982188213547+    982185692496+ فاکس : 982188213547 +
   farhangi[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.