۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
"طرح مادر" ویژه نو دانشجویان
ارسال شده در تاریخ 1399/08/18
ساعت 00:16
نو دانشجوی عزیز !
می دانیم که اول راهی! راهی روشن به سمت هدف بلندت ! ما گام به گام با تو قدم بر میداریم تا این مسیر را برایت آسان تر کنیم ... برای شما نو دانشجوی عزیز طرحی تدارک دیده ایم که با شرکت در آن طرح می توانی با هم رشته ای ترم بالایی خودت ارتباط برقرار کنی و به اصطلاح چم و خم رشته ات را بیاموزی ! با فرایند انتخاب واحد و دسترسی به پنل شخصی آشنا شوی و سوالاتت را با او مطرح کنی. برای ثبت نام در این طرح با شماره تماس 09126397250 ارتباط برقرار کنید.
و در نهایت خوشحال و خرسند هستیم از آشنایی با شما نو دانشجوی عزیز
 


هو المحبوب
با ما همراه شو در جهت رشد استعداد هایت ! از قلم زدن در نشریه و عکاسی و طراحی در بخش رسانه تا نشاندن شکوفه لبخند بر لبان کودکان مناطق محروم سرزمینت در بخش جهادی ... از بازخوانی و تحلیل اخبار در بخش سیاسی تا حلقه های بی نهایت کتاب خوانی.... از سبک زندگی در خوابگاه تا دلدادگی به شهدای دانشگاه .... از مسابقات پرشور بخش علمی تا اردو های دور و نزدیک دانشجویی... به کدام بخش علاقه مندی ؟ در کدام زمینه مستعد تری ؟ اینجا می توانی خودت باشی ، بهتر است بگوییم بهترین خودت باشی ! مکانی برای شکوفایی استعداد هایت ! مکانی برای بها دادن به ایده هایت در زمینه های مختلف دانشجویی ! مکانی به نام قرارگاه بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) !
بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا ( س) سالیانی ست که در حیطه های مختلف علمی، فرهنگی، رسانه، سیاسی ، جهادی و خوابگاه با هدف ارتقا و رشد مهارت ها و استعداد های دانشجویان و حل مسائل و دغدغه های اجتماعی فعالیت می کند. می خواهیم شما نو دانشجوی عزیز را با شاخه های فعالیتی آن آشنا کنیم
اگر شیفته ی کتاب و کتاب خوانی هستی و گاها نقدی بر متون و کتاب ها می زنی پیشنهاد ما به شما پاتوق کتاب ظهیر است ! ما دنیای کوچک ولی عمیق کتاب ها را به تو پیشنهاد می دهیم .
اگر دنبال کننده ی اخبار روز هستی ، تحلیل های سیاسی می خوانی ، اهل کرسی های آزاد اندیشی هستی و از خواندن تاریخ لذت می بری بخش سیاسی می تواند برایت جذاب باشد .
اگر علاقه مند تحقیق و پژوهش و نوآوری در علمی ، طرفدار مسابقات و پروژه های علمی هستی و یا شرکت در دوره ها و کلاس های درسی را می پسندی بخش علمی برایت کارساز خواهد بود.
اگر دست به قلم خوبی داری ، طراحی و عکاسی را دوست داری و یا طرفدار فیلم و مستندی بخش رسانه می تواند به تو برای پرورش استعداد هایت کمک کند.
اگر به دنبال گرفتن دست محرومین و نیازمندان هستی ، و به اردو ها و فعالیت های خیرخواهانه توجه خاصی می کنی ، و دوست داری در تلاش برای رفع فقر و زیبا تر کردن دنیای کودکان محروم باشی ما بخش جهادی را برایت مهیا می کنیم .
اگر دوست داری با معضلات خوابگاه و سبک زندگی آن بیشتر انس پیدا کنی و راحت تر با شرایط آن هماهنگ شوی بخش خوابگاه را به تو پیشنهاد می دهیم .
و اگر به دنبال آشنایی با سبک زندگی شهدا و گام نهادن در مسیرشان هستی بخش خاکریز را برگزین.
امید داریم روزی با ما همسفر شوی ! از اردوی شیرین دانشجویی مشهد الرضا و مشمول دعای ضامن آهو شدن تا گام نهادن بر گام شهدا در اردوی راهیان نور ...
در صورت تمایل به آشنایی بیشتر و ثبت نام در بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) و فعالیت در هر کدام از زمینه ها و بخش های معرفی شده می توانید با شماره تماس 09197316956 ارتباط برقرار کنید و یا ما را در فضای مجازی دنبال کنید .

لینک پیج بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س):
https://instagram.com/alzahra_bsj?igshid=1758safdbe0nb

لینک کانال بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س) در پیام رسان سروش و پیام رسان بله:
https://sapp.ir/alzahrabasij
https://ble.ir/alzahrabasij

لینک گروه دانشجویان جدید الورود99 :
https://chat.whatsapp.com/H9LTclzPBEKDn8DAzxO14A

لینک پیج جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س):
https://instagram.com/jahadokht_group?igshid=8nor8koxgen


ارسال کننده:صمدیان
تعداد بازدید:87
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
  تهران، میدان ونک، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، معاونت فرهنگی و اجتماعی
  کدپستی :
  1993893973
  تلفن : 982188213547+    982185692496+ فاکس : 982188213547 +
   farhangi[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.