۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س):

دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی و دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه الزهرا(س) به بخش مسابقه دو رشته گویندگی و اجرای نخستین جشنواره ملی گویندگی، دوبله، اجرا مولانا راه یافت.

خانم مریم یعقوبی


"نخستین جشنواره ملی گویندگی، دوبله، اجرا مولانا" به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان و دانشگاه دامغان در تاریخ 28 تیر ماه 1400 در شهر دامغان برگزار گردید.
 
 
خانم مریم یعقوبی دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی و دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه الزهرا(س)  در این جشنواره جز 33 نفر برتر در بخش اجرا و سخنوری و 64 نفر برتر در بخش گویندگی از بین 504 اثر ارسالی قرار گرفت.
 معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) ضمن عرض تبریک، آرزوی موفقیت ایشان را در مراحل بعدی این جشنواره و مراحل زندگی  از خداوند متعال خواستاراست.
 
به گزارش ایرنا دبیر جشنواره ملی دانشگاهی "مولانا" گفت: 930 اثر به منظور بررسی اولیه تاکنون در بخش‌های رقابتی و ویژه به دبیرخانه این جشنواره در دانشگاه دامغان ارسال شده است.
وی با بیان اینکه 59 درصد شرکت کنندگان خانم و 41 درصد از آقایان هستند، اضافه کرد: 11.7 درصد شرکت کنندگان زیر 10 سال، 28.9 درصد بین 10 تا 20 سال، 42.7 درصد بین 20 تا 30 سال و حدود 10 درصد از شرکت کنندگان بالای 30 سال سن دارند.
محمدامین بدیعی اظهار داشت: حسن فرضی پور، علیرضا رزازی فر، میترا علوی طلب و هادی عامل هاشمی داوری مرحله پذیرش در بخش گویندگی، حسین یزدان شناس و محمد داوری داوری بخش دوبله و امیر پیروز کلاهی آذر، فرهاد امینی و میترا علوی طلب، داوری بخش اجرا و سخنوری را برعهده دارند.
وی افزود: نخستین دوره از جشنواره مولانا در 2 بخش "رقابتی"و "ویژه" در شاخه های گویندگی، دوبله، اجرا و سخنوری، پادکست، روایت داستان، نمایشنامه صوتی و سایر تولیدات مربوط به هنر صدا در 2 شاخه فردی و گروهی در مهرماه امسال برگزار می‌شود.
بدیعی اضافه کرد: این جشنواره با هدف توجه ویژه به دستاوردهای فرهنگی و هنری و ایجاد بستری برای بروز و ظهور استعدادهای هنری و پرورش هر چه بهتر آن در حال برگزاری است.
دبیر نخستین جشنواره مولانا گفت: علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ارسال آثار و مقررات شرکت در جشنواره به سامانه اینترنتی "www.molanafestival.du.ac.ir" و کانال اطلاع رسانی جشنواره در فضای مجازی به نشانیmolanafestival@ مراجعه کنند.
 

تاریخ:
1400/06/24
تعداد بازدید:
70
منبع:
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
تهران، میدان ونک، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، معاونت فرهنگی و اجتماعی
کدپستی :
1993893973
تلفن : 982188213547+    982185692496+ فاکس : 982188213547 +
 farhangi[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.